CITROËN XM (Y3) 2.0 i - Tlumič hluku od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 89 kW, 121 hp, RFZ (XU10J2), Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 660 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,2 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 700 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,4 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1670 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,3 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost