RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi - Tlumič hluku od 3/2001 do 9/2007, 1870 ccm, 79 kW, 107 hp, F9Q 718, F9Q 754, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1160 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,2 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1060 mm |
| Hmotnost [kg] | 14,9 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1230 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 14 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost