DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) - Tlumič hluku od 9/2007 do 12/2011, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 796, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 22403 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22403 |
|---|---|
| Délka [mm] | 935 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419277 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000004770 |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 796 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 63 kW |
| Sériové číslo | 13.7008 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 5 kg |
Dostupnost