PEUGEOT 206 Šikmá zadní část (2A/C) 1.6 16V - Tlumič hluku od 6/2001 do 4/2009, 1587 ccm, 79 kW, 107 hp, NFU (TU5JP4), Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2003 |
| pro organizační číslo od | 09639 |
| Emisní norma | Euro 1/Euro 2/Euro 3 |
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2003 |
| Konstrukční rok do | 03/2003 |
| pro organizační číslo od | 09639 |
| pro organizační číslo do | 09638 |
| Emisní norma | Euro 1/Euro 2/Euro 3 |
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 7,430 kg |
|---|---|
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15668 |
|---|---|
| Typ vozidla | C |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1820 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,900 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2003 |
| pro organizační číslo od | 09639 |
| pro organizační číslo do | 09638 |
| montovaná strana | pravá |
| Emisní norma | Euro 2 |
| Podvozek | pro vozidla bez vyztuženého podvozku |
| Hmotnost [kg] | 7,920 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2003 |
|---|---|
| Kód motoru | TU5JP4 |
| pro organizační číslo od | 09638 |
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Délka [mm] | 1790 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,660 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2050 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,880 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1840 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,440 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Typ vozidla | PLANT MULHOUSE |
|---|---|
| Délka [mm] | 750 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,480 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce od | 10556 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce od | 10556 |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce od | 10556 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce od | 10556 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce do | 10555 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce do | 10555 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce od | 10556 |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce do | 10555 |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419362 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2005 |
| Číslo produkce od | 10556 |
| Emisní norma | 4 eura |
| Varianta výbavy | 00000000000000002705 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce do | 10555 |
| Sériové číslo | 36.6051 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Číslo produkce do | 10555 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
| Sériové číslo | 36.7046 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost