BMW 5 Touring (E34) 525 tds - Tlumič hluku od 12/1991 do 7/1996, 2497 ccm, 105 kW, 143 hp, M51 D25 (256T1), kombi
| Kód motoru | M51 D25 (256T1) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 105 kW |
| Sériové číslo | 08.7042 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2270 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 270 mm |
| Výška [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,4 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost