MINI MINI (R50, R53) One - Tlumič hluku od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2220 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,000 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| Kód motoru | SPPY |
|---|---|
| Délka [mm] | 2300 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,990 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Spun silencer |
|---|---|
| ne pro variantu vybavení | W/o tailpipe cover |
| Délka [mm] | 2270 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,8 kg |
| Klíčové písmeno | 67 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2270 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 12,4 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2280 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419892 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000003961 |
| Délka [mm] | 2280 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,7 kg |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
| Sériové číslo | 29.7002 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 11,080 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 12,400 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 2300 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,8 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Délka [mm] | 2220 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,000 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost