MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO Krabice (W639) 111 CDI (639.601, 639.603) - Tlumič hluku od 9/2007, 2148 ccm, 85 kW, 116 hp, OM 646.980, OM 646.982, Krabice
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1800 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 425 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,6 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1800 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 220 mm |
| Výška [mm] | 400 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,37 kg |
Dostupnost