ROVER 400 II (XW) 418 TD - Tlumič hluku od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2030 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,760 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,600 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | XUD 7TE |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 65 kW |
| Sériové číslo | 42.6020 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | XUD 7TE |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 65 kW |
| Sériové číslo | 42.7013 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | XUD7TE |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | XUD7TE |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1180 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,6 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 2000 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,1 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | XUD7TE |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | XUD7TE |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost