BMW 5 (E39) 520 i - Tlumič hluku od 1/1996 do 6/2003, 1990 ccm, 110 kW, 150 hp, M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4), limuzína
| Varianta výbavy | 405211 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000003506 |
| Délka [mm] | 1420 mm |
| Hmotnost [kg] | 9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405210 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000003816 |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405211 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000005486 |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,3973 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | M52 B20 (206S4) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 110 kW |
| Sériové číslo | 08.6029 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | M52 B20 (206S4) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 110 kW |
| Sériové číslo | 08.7053 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| Kód motoru | M52B20(206S3) |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| Kód motoru | M52B20(206S3) |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
| Kód motoru | M52B20(206S3) |
| Typ převodovky | 5-stupňová automatická převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1010 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,65 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1130 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,8 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 980 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,3 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,8 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 900 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 470 mm |
| Výška [mm] | 180 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,7 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 900 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,7 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,1 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost