BMW 5 (E39) 520 i - Tlumič hluku od 1/1996 do 6/2003, 1990 ccm, 110 kW, 150 hp, M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4), limuzína
| Délka [mm] | 1300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,1 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1420 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 510 mm |
| Výška [mm] | 180 mm |
| Hmotnost [kg] | 9 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1250 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,9 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1250 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,9 kg |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost