VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TDI - Tlumič hluku od 3/1996 do 8/1996, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AFN, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) od | 3A-T-057 190 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A-V-300 000 |
| montovaná strana | centrum |
| Kvalita, jakost | LONGLIFE |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3A-T-057 190 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3A-V-300 000 |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | LONGLIFE |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4987 |
|---|---|
| Typ vozidla | 3A2 |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 770 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,655 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4987 |
|---|---|
| Typ vozidla | 3A2 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1290 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,400 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 780 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,21 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1330 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,19 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405455 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000003781 |
| Délka [mm] | 780 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,21 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 405455 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006485 |
| Délka [mm] | 1330 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,19 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3BV300000 |
|---|---|
| Kód motoru | AFN |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3BV300000 |
|---|---|
| Kód motoru | AFN |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Výška [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 9 kg |
| Zpracování | stlačený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1280 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 220 mm |
| Výška [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3BV300000 |
|---|---|
| Kód motoru | AFN |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 3BV300000 |
|---|---|
| Kód motoru | AFN |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost