ROVER 400 II (RT) 414 - Tlumič hluku od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 250029 |
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9499 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 250029 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 250028 |
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 422224 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000003616 |
| Délka [mm] | 1720 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,18 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 422223 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006440 |
| Délka [mm] | 1010 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,09 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 422224 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000006441 |
| Délka [mm] | 1130 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,1 kg |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Sériové číslo | 42.6033 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 422223 |
|---|---|
| Sériové číslo | 42.7031 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
| Sériové číslo | 42.7032 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Délka [mm] | 1610 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,220 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,860 kg |
| Klíčové písmeno | 53 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000005451 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 1010 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,09 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000003138 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 1720 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,18 kg |
Dostupnost