PEUGEOT EXPERT (224_) 1.6 - Tlumič hluku od 2/1996 do 9/2000, 1581 ccm, 58 kW, 79 hp, 222A2 (1580 SPI), autobus
| Kód motoru | 222A2 (1580) |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
Dostupnost
| Kód motoru | 222A2 (1580) |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 160A |
|---|---|
| Kód motoru | D8B (XUD9TEF) |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,840 kg |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 160A |
|---|---|
| Kód motoru | D8B (XUD9TEF) |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,840 kg |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000005540 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 1080 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,14 kg |
Dostupnost