FORD MONDEO II limuzína (BFP) 2.0 i - Tlumič hluku od 8/1996 do 9/2000, 1988 ccm, 96 kW, 131 hp, NGA, NGB, NGC, NGD, limuzína
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1998 |
| Délka [mm] | 1730 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,800 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1370 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,190 kg |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
| Druh katalyzátoru | s řízeným katalyzátorem (třícestný) |
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 950 mm |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/1998 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,18 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,31 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1810 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,94 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1820 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,20 kg |
Dostupnost