FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 24V - Tlumič hluku od 8/1996 do 9/2000, 2544 ccm, 125 kW, 170 hp, SEA, kombi
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 930 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,65 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1070 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 6 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 9 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1490 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 610 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,9 kg |
Dostupnost