NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Tlumič hluku od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 990 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 240 mm |
| Výška [mm] | 190 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,82 kg |
| Klíčové písmeno | 52 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1230 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,82 kg |
| Tvar | kulatý |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406603 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000002854 |
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406603 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000004950 |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,685 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 1260 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,7 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1290 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,54 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,2 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | HR12DE |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 59 kW |
| Sériové číslo | 32.6047 |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | HR12DE |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 59 kW |
| Sériové číslo | 32.7042 |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost