NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Tlumič hluku od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1009 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,49 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 977 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 260 mm |
| Výška [mm] | 260 mm |
| Hmotnost [kg] | 5 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1290 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 400 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1230 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,82 kg |
| Tvar | kulatý |
| Klíčové písmeno | 64 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1290 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 400 mm |
| Výška [mm] | 85 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1000 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,75 kg |
Dostupnost