AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI - Tlumič hluku od 4/1997 do 10/2000, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AFN, AVG, limuzína
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1080 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,9 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1090 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 7 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1670 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 680 mm |
| Výška [mm] | 210 mm |
| Hmotnost [kg] | 8 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1550 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
Dostupnost