Všechny vozy - Tlumič hluku
| Varianta výbavy | 00000000000000004335 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,45 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004343 |
|---|---|
| Délka [mm] | 920 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004348 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Hmotnost [kg] | 8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004372 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,55 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004374 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1030 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004380 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1650 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,775 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004390 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2020 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,56 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004396 |
|---|---|
| Délka [mm] | 860 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004397 |
|---|---|
| Délka [mm] | 880 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004403 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1980 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,5 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004411 |
|---|---|
| Délka [mm] | 870 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004412 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1080 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004413 |
|---|---|
| Délka [mm] | 995 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,97 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004416 |
|---|---|
| Délka [mm] | 800 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004429 |
|---|---|
| Délka [mm] | 860 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004442 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1010 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004465 |
|---|---|
| Délka [mm] | 890 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,7125 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004469 |
|---|---|
| Délka [mm] | 780 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,2 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000004471 |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,28 kg |
Dostupnost