Všechny vozy - Tlumič hluku
| Varianta výbavy | 00000000000000006500 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1360 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,68 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006502 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2150 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006507 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006512 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006520 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1860 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006522 |
|---|---|
| Délka [mm] | 600 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006523 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1320 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,6 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006525 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1360 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,58 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006526 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1310 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,45 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006529 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1080 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,14 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006530 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1540 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006534 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1140 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006537 |
|---|---|
| Délka [mm] | 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006538 |
|---|---|
| Délka [mm] | 880 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,6 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006539 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1250 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,5 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006542 |
|---|---|
| Délka [mm] | 880 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,83 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006554 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1940 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,12 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006555 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2050 mm |
| Hmotnost [kg] | 11,49 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006556 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2070 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,95 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006558 |
|---|---|
| Délka [mm] | 930 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,2 kg |
Dostupnost