Všechny vozy - Tlumič hluku
| Varianta výbavy | 00000000000000006560 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1520 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,8 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006563 |
|---|---|
| Délka [mm] | 760 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,16 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006566 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2410 mm |
| Hmotnost [kg] | 16 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006571 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2040 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006574 |
|---|---|
| Délka [mm] | 890 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,45 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006578 |
|---|---|
| Délka [mm] | 645 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,2 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006581 |
|---|---|
| Délka [mm] | 960 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,44 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006583 |
|---|---|
| Délka [mm] | 860 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006584 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1060 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,66 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006586 |
|---|---|
| Délka [mm] | 970 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006587 |
|---|---|
| Délka [mm] | 740 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,39 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006588 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1440 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006589 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1270 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,52 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006590 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1260 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,77 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006592 |
|---|---|
| Délka [mm] | 955 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,7 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006593 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1310 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,57 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006597 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1485 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,4 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006598 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1945 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,5 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006599 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2270 mm |
| Hmotnost [kg] | 12,84 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006601 |
|---|---|
| Délka [mm] | 910 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,2 kg |
Dostupnost