Všechny vozy - Tlumič hluku
| Varianta výbavy | 00000000000000006608 |
|---|---|
| Délka [mm] | 750 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,6 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006609 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,14 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006610 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,05 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006614 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1450 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,68 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006616 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,39 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006628 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 6 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006629 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,36 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006632 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,735 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006635 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,35 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006637 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,42 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006638 |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,71 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006639 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1030 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,14 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006640 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2300 mm |
| Hmotnost [kg] | 13,5 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006641 |
|---|---|
| Délka [mm] | 2190 mm |
| Hmotnost [kg] | 14 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006642 |
|---|---|
| Délka [mm] | 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,3 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006644 |
|---|---|
| Délka [mm] | 950 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,45 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006645 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1390 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,76 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006650 |
|---|---|
| Délka [mm] | 1840 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,28 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006651 |
|---|---|
| Délka [mm] | 780 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,26 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006653 |
|---|---|
| Délka [mm] | 760 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,76 kg |
Dostupnost