MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T CDI (202.194) - Trubky od 3/1998 do 3/2001, 2151 ccm, 75 kW, 102 hp, OM 611.960, kombi
| Kód motoru | OM 611.960 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 75 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 28.5002 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 0 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
Dostupnost