OPEL ASTRA K (B16) 1.4 (68) - Trubky od 6/2015 do 12/2022, 1399 ccm, 74 kW, 100 hp, B 14 XE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 950 mm |
| Šířka [mm] | 290 mm |
| Výška [mm] | 240 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1670 mm |
| Šířka [mm] | 250 mm |
| Výška [mm] | 175 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,9 kg |
Dostupnost