FIAT DUCATO Krabice (250_) 150 Multijet 2,3 D - Trubky od 12/2015, 2287 ccm, 110 kW, 150 hp, F1AGL411A, F1AGL411C, Krabice
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Výška [mm] | 150 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,8 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 520 mm |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Délka [mm] | 560 mm |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Šířka [mm] | 155 mm |
| Výška [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,19 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,97 kg |
| jen ve spojení s | FK50407 |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Sériové číslo | 12.3015 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Výfukový systém | pro katalyzátor |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1330 mm |
| Šířka [mm] | 240 mm |
| Výška [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| jen ve spojení s | FK51025 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1400 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,65 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,0 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Sériové číslo | 12.3021 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Sériové číslo | 12.9013 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost