RENAULT TRAFIC valník/podvozek (T_, P_, V_) 2.1 D RWD - Trubky od 5/1989 do 6/1994, 2068 ccm, 43 kW, 58 hp, 852 720, valník/podvozek
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,17 kg |
Dostupnost
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1280 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,46 kg |
Dostupnost
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1330 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,41 kg |
Dostupnost
| VET-číslo do | ...(-08.1994) |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1720 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,03 kg |
Dostupnost