OPEL COMBO Tour (X12) 1.6 CDTI (C26, D26, E26, C05) - Trubky od 2/2012, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, A 16 FDH, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1840 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 980 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,53 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1840 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,31 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2170 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,25 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2170 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,96 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Sériové číslo | 12.4030 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Sériové číslo | 12.5065 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Sériové číslo | 12.5066 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
|---|---|
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
| montovaná strana | centrum |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
|---|---|
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Rozvor kol | krátký rozvor kol |
Dostupnost