FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 1.9 TDi - Trubky od 5/2000 do 3/2006, 1896 ccm, 85 kW, 116 hp, AUY, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Varianta výbavy | ECONOMY(+) |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 14918 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,000 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 14.1054 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,2 kg |
Dostupnost