AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Trubky od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 3,400 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8A-L-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8A-N-200 000 |
| Druh katalyzátoru | bez katalyzátoru |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 610 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,35 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 401378 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000630 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | PS |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 85 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 04.1020 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | PS |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 85 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 04.1036 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | PS |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 85 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 04.1040 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 530 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 670 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
Dostupnost