VW BORA I (1J2) 1.6 FSI - Trubky od 1/2002 do 5/2005, 1598 ccm, 81 kW, 110 hp, BAD, limuzína
| Kód motoru | ASV |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,860 kg |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 413477 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000201 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Kód motoru | BAD |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 81 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 04.5006 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16388 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Díly v seznamu | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | FK50149 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | BM50149 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 715 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,2 kg |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kód motoru | ASV |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 900 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,860 kg |
| Klíčové písmeno | 63 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost