PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Trubky od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Varianta výbavy | 413798 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001698 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1700 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Průměr v mm | 55,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Spojovací díl potrubí | flexibilní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zesílením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Výfukový systém | po katalyzátor |
Dostupnost
| Délka [mm] | 190 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| specifikace | Interlock |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Vnější průměr [mm] | 82 mm |
| specifikace | inner braid |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12569 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
| Typ vozidla | K |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1720 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,750 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 752 29 9 |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 55,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80,5 mm |
| specifikace | Interlock |
| pro průměr potrubí [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 752 29 9 |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 55,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| jednostranný / dvoustranný | oboustranná |
| specifikace | Interlock |
| pro průměr potrubí [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Kód motoru | RHY (DW10TD) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 66 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 36.5027 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Emisní norma | až 3 eura |
| jen ve spojení s | FK50221 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Emisní norma | až 3 eura |
| jen ve spojení s | BM50221 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1730 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1730 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,7 kg |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost