VW SANTANA (32B) 1.6 - Trubky od 8/1981 do 12/1984, 1588 ccm, 55 kW, 75 hp, WV, limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Výfukový systém | Dvojitá koncová trubka |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5032 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
Dostupnost
| Kód motoru | WV |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5032 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 32-C-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 32-D-300 000 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5032 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 32-C-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 32-D-300 000 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5032 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 32-C-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 32-D-300 000 |
| montovaná strana | centrum |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,20 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | WV |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 55 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 04.1010 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | WV |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 55 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 58.5012 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | WV |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 55 kW |
| montovaná strana | zadní |
| Sériové číslo | 58.9003 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 800 mm |
| Šířka [mm] | 140 mm |
| Výška [mm] | 170 mm |
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Šířka [mm] | 110 mm |
| Výška [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 180 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
Dostupnost