NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi - Trubky od 9/2003 do 6/2010, 1461 ccm, 60 kW, 82 hp, K9K 722, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Výfukový systém | po katalyzátor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2007 |
| montovaná strana | centrum |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K7 |
|---|---|
| Typ vozidla | K12E |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 3,000 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20971 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2005 |
| montovaná strana | centrum |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 1460 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,000 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 20300AY61A |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Číslo technické informace | 29891 |
| Délka [mm] | 1450 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,000 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 20300BC50B |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Číslo technické informace | 29892 |
| Délka [mm] | 1480 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,000 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20971 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2007 |
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | Euro 3 (D3) |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,230 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 20300AY605 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Číslo technické informace | 30097 |
| Délka [mm] | 1460 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,820 kg |
| Klíčové písmeno | 65 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2005 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414352 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2005 |
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000001423 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 580 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414352 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000001718 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414353 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2005 |
| Varianta výbavy | 00000000000000001719 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 722 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 60 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 32.4001 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 722 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 60 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 32.5002 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 722 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 60 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 32.5004 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 722 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 60 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 32.5005 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost