CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V - Trubky od 9/2005, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, RFJ (EW10A), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | FK50536 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | BM50536 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 0 mm |
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost