PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi - Trubky od 2/2007 do 1/2015, 1560 ccm, 80 kW, 109 hp, 9HZ (DV6TED4), Kabriolet
| Varianta výbavy | 418013 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001731 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 2450 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18520 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18520 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přepážkou koncové trubky |
| montovaná strana | přední |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | trojdílný |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2400 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,540 kg |
| Klíčové písmeno | 68 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přepážky koncové trubky |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 2430 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
| Klíčové písmeno | 68 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18520 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
| pro průměr potrubí [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr přípojky (naříznuté) [mm] | 45,5 mm |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1800 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,10 kg |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,70 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1690 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,00 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 835 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,10 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 418012 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000002094 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 36.5036 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sportovním koncovým tlumičem výfuku |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | FK50241 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | BM50241 |
Dostupnost