RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) - Trubky od 4/1992 do 12/1995, 1390 ccm, 43 kW, 58 hp, C3J 710, Šikmá zadní část
| Varianta výbavy | 402262 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000000917 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,54 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1280 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3176 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1992 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 580 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,83 kg |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,54 kg |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,92 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 402262 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001874 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 1300 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,92 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Sériové číslo | 40.1017 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| Kód motoru | C3J 710 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 43 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 40.1040 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Emisní norma | až 2 eura |
| jen ve spojení s | FK70095 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Emisní norma | až 2 eura |
| jen ve spojení s | BM70095 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 1290 mm |
| Šířka [mm] | 330 mm |
| Výška [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Šířka [mm] | 180 mm |
| Výška [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 360 mm |
Dostupnost