HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Trubky od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Kvalita, jakost | WP |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 418595 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001169 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 418596 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000001170 |
| montovaná strana | přední |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez diesel-částicového filtru (DPF) |
| jen ve spojení s | FK70519 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | FK70636 |
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez diesel-částicového filtru (DPF) |
| jen ve spojení s | BM70519 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | BM70636 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Šířka [mm] | 220 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,64 kg |
| Výfukový systém | pro katalyzátor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 500 mm |
| Šířka [mm] | 220 mm |
| Výška [mm] | 120 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Emisní norma | do Euro 5 |
| Výfukový systém | pro katalyzátor |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost