AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI - Trubky od 9/2005 do 6/2006, 1968 ccm, 89 kW, 121 hp, BVG, limuzína
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| specifikace | Interlock |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76 mm |
| specifikace | inner braid |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,500 kg |
| Klíčové písmeno | 66 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 759 09 0 |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 50,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| specifikace | Interlock |
| pro průměr potrubí [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 759 09 0 |
|---|---|
| Délka [mm] | 100 mm |
| Celková délka [mm] | 220 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 50,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 74 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| jednostranný / dvoustranný | oboustranná |
| specifikace | Interlock |
| pro průměr potrubí [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1480 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,62 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1470 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,92 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1480 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,93 kg |
Dostupnost