PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Trubky od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Způsob montáže | upevnění příruby |
| Alternativní sada opravy | 91 22 1524 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Způsob montáže | upevnění příruby |
| Alternativní sada opravy | 91 22 1514 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkami |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | WJZ (DW8) |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 51 kW |
| montovaná strana | centrum |
| Sériové číslo | 10.5025 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost