ROVER 400 II (XW) 418 TD - Trubky od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 440 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,240 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Kód motoru | XUD 7TE |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 65 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 42.1012 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 530 mm |
| Šířka [mm] | 260 mm |
| Výška [mm] | 180 mm |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
Dostupnost