SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI - Trubky od 8/1996 do 10/2002, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AGR, AHU, ALH, limuzína
| Průměr v mm | 45,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Spojovací díl potrubí | flexibilní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zesílením |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| specifikace | Interlock |
Dostupnost
| Délka [mm] | 190 mm |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 360 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| specifikace | Interlock |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| specifikace | inner braid |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 340 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| specifikace | inner braid |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) do | -> 6K-V-158029 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 510 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,100 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 45,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| specifikace | Interlock |
| pro průměr potrubí [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 45,7 mm |
| Vnější průměr [mm] | 66 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| jednostranný / dvoustranný | oboustranná |
| specifikace | Interlock |
| pro průměr potrubí [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| Kód motoru | 1Z |
| montovaná strana | přední |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 45,5 mm |
| Spojovací díl potrubí | flexibilní |
| specifikace | Inter Lock |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-V-000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-V-158029 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5528 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-V-000 001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K-V-158 029 |
| montovaná strana | přední |
Dostupnost
| Průměr v mm | 45 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
| specifikace | interlock |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 520 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 407172 |
|---|---|
| Kód motoru | 1Z/AHU |
| Varianta výbavy | 00000000000000001084 |
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 520 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Výfukový systém | pro střední tlumič výfuku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1996 |
|---|---|
| Kód motoru | AHU |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 65 mm |
| specifikace | Interlock |
Dostupnost
| Kód motoru | 1Z |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 66 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 58.1037 |
| Výfukový systém | pro výfukovou trubku |
Dostupnost