AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI quattro - Filtr částic/sazí od 7/2016 do 8/2018, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DFHA, SUV
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,5 kg |
| Druh katalyzátoru | s katalyzátorem s absorbérem NOx |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | Euro 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,6 kg |
| Druh katalyzátoru | s katalyzátorem s absorbérem NOx |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | Euro 6 |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6+ |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6+ |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| tlak od | 0,2 bar |
| tlak do | 1,2 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Typ odporu | Senzor rozdílu tlaků |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| tlak od | 0,2 bar |
| tlak do | 1 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Typ odporu | Senzor rozdílu tlaků |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | s katalyzátorem s absorbérem NOx |
|---|---|
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| EG/ECE - vyhovující | Ano |
Dostupnost