OPEL CORSA F Schránky/šikmá záď 1.5 (68) - Filtr částic/sazí od 7/2019, 1499 ccm, 75 kW, 102 hp, D 15 DT (DV5RD), Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 540 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,0 kg |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Výfukový systém | Filtr sazových částic s SCR-povrstvením (SDPF) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 540 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,6 kg |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Výfukový systém | Filtr sazových částic s SCR-povrstvením (SDPF) |
Dostupnost