BMW 5 (E60) 530 d - Filtr částic/sazí od 9/2002 do 9/2005, 2993 ccm, 160 kW, 218 hp, M57 D30 (306D2), limuzína
| Délka [mm] | 420 mm |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| není pro emisní normu | Euro 4 (D4) |
| Výrobek splňuje | Euro 4 (D4) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2003 |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,6 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Materiál | Kordierit |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| EG/ECE - vyhovující | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27248 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2003 |
| montovaná strana | centrum |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | 4 eura |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | převažuje doprava na dlouhé vzdálenosti |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27248 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2003 |
| montovaná strana | centrum |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | 4 eura |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | pro dopravu na krátké a dlouhé vzdálenosti |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Kvalita, jakost | Cordierite |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,300 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Kvalita, jakost | SiC |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,500 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27248 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2004 |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní sadou |
| Záruka | 2 roků garance nebo do 80.000km |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27248 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2004 |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní sadou |
| Záruka | 2 roků garance nebo do 80.000km |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2003 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2003 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2003 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2003 |
|---|---|
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27248 |
|---|---|
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Záruka | 2 roků garance nebo do 80.000km |
| není určeno pro řepkový olej | Ano |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Podobné vyobrazení | Ano |
| není určeno pro typ paliva | Bionafta |
| žádné zvýšení výkonu | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27248 |
|---|---|
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Záruka | 2 roků garance nebo do 80.000km |
| není určeno pro řepkový olej | Ano |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Podobné vyobrazení | Ano |
| není určeno pro typ paliva | Bionafta |
| žádné zvýšení výkonu | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,55 kg |
| Materiál | Siliziumcarbid |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 420 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,35 kg |
| Materiál | Kordierit |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 414324 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000009207 |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,1 kg |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost