HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Filtr částic/sazí od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Délka [mm] | 665 mm |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| není pro emisní normu | Euro 4 (D4) |
| Výrobek splňuje | Euro 4 (D4) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
| montovaná strana | centrum |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | 4 eura |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | převažuje doprava na dlouhé vzdálenosti |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20327 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
| montovaná strana | centrum |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | 4 eura |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | pro dopravu na krátké a dlouhé vzdálenosti |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 655 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,40 kg |
| Materiál | Siliziumcarbid |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 655 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,50 kg |
| Materiál | Kordierit |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 418596 |
|---|---|
| Varianta výbavy | 00000000000000009261 |
| Délka [mm] | 610 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
Dostupnost
| Kód motoru | N22A2 |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 103 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 15.15001 |
Dostupnost
| Materiál | Kordierit |
|---|---|
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Materiál | Siliziumcarbid |
|---|---|
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | FK11237 |
| jen ve spojení s | PP11237A |
| jen ve spojení s | PP11237B |
| Materiál | Kordierit |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Výrobek splňuje | 4 eura |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | FK11237 |
| jen ve spojení s | PP11237A |
| jen ve spojení s | PP11237B |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Výrobek splňuje | 4 eura |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | BM11237 |
| jen ve spojení s | BM11237P |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Tvar | krátký |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | BM11237 |
| jen ve spojení s | BM11237P |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Tvar | dlouhý |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | BM11237 |
| jen ve spojení s | BM11237P |
Dostupnost
| Délka [mm] | 610 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,5 kg |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| Délka [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | nerez ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 500 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Materiál | nerez ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 610 mm |
| Šířka [mm] | 130 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 5 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez dodatečných dílů |
Dostupnost