LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 - Filtr částic/sazí od 1/2007 do 10/2014, 2179 ccm, 112 kW, 152 hp, 224DT(DW12BTED4), uzavřený terénní vůz
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 11,0 - 12,5 mm |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 12,5 - 14,0 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 13,5 - 15,0 mm |
| Množství | 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,0 kg |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | Euro 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | Euro 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,20 kg |
| Materiál | Siliziumcarbid |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,30 kg |
| Materiál | Kordierit |
Dostupnost
| Kód motoru | 224DT |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 112 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 42.15003 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | FK11047 |
| jen ve spojení s | PP11047A |
| jen ve spojení s | PP11047B |
| Materiál | Kordierit |
| Záruka | Záruka 2 roky |
| Výrobek splňuje | 4 eura |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| jen ve spojení s | FK11047 |
| jen ve spojení s | PP11047A |
| jen ve spojení s | PP11047B |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Výrobek splňuje | 4 eura |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
|---|---|
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | BM11047 |
| jen ve spojení s | BM11047P |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Tvar | krátký |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | BM11047 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Tvar | dlouhý |
| Emisní norma | do Euro 4 |
| jen ve spojení s | BM11047 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 820 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Emisní norma | Euro 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | nerez ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 700 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | nerez ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 820 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 450 mm |
| Výška [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,3 kg |
| Emisní norma | do Euro 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 840 mm |
|---|---|
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | Euro 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 840 mm |
|---|---|
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | Euro 5 |
Dostupnost