PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 HDi - Filtr částic/sazí od 2/2006, 1997 ccm, 88 kW, 120 hp, RHK (DW10UTED4), velkoprostorová limuzína
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 11,0 - 12,5 mm |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 12,5 - 14,0 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 13,5 - 15,0 mm |
| Množství | 30 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 540 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Materiál | nerez ocel |
Dostupnost
| Délka [mm] | 540 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,7 kg |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost