BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Filtr částic/sazí od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | 4 eura |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | převažuje doprava na dlouhé vzdálenosti |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | 4 eura |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | pro dopravu na krátké a dlouhé vzdálenosti |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| vícedílný | nedělený (1 kus) |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Cordierite |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,5 kg |
| Klíčové písmeno | 92 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | SiC |
|---|---|
| Délka [mm] | 590 mm |
| Hmotnost [kg] | 9,194 kg |
| Klíčové písmeno | 92 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | SiC |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,5 kg |
| Klíčové písmeno | 92 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážní sadou |
| Záruka | 2 roků garance nebo do 80.000km |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
| Nutno dodržovat montážní návod | Ano |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Materiál | Kordierit |
|---|---|
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
Dostupnost
| Materiál | Siliziumcarbid |
|---|---|
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
Dostupnost
| Emisní norma | 4 eura |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Emisní norma | 4 eura |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Originalteil reman |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Standard Neuteil |
|---|---|
| určeno pro typ motoru | Nafta |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| Materiál | Kordierit |
| Vybavení vozidla | pro auta s OBD |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| EG/ECE - vyhovující | Ano |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Silicon carbide |
|---|---|
| Délka [mm] | 590 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,65 kg |
Dostupnost