BMW X1 (E84) sDrive 20 d - Filtr částic/sazí od 3/2010 do 6/2015, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, N47 D20 C, SUV
| Hmotnost [kg] | 5,8 kg |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Materiál | Kordierit |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| pro normu výfukových plynů pro výrobce | Up to Euro 4 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| EG/ECE - vyhovující | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Kvalita, jakost | Cordierite |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,35 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Kvalita, jakost | SiC |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,500 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Kvalita, jakost | SiC |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,55 kg |
| Klíčové písmeno | 91 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s filtrem pevných částic |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 11,0 - 12,5 mm |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 12,5 - 14,0 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 13,5 - 15,0 mm |
| Množství | 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,70 kg |
| Materiál | Siliziumcarbid |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,80 kg |
| Materiál | Kordierit |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,0 kg |
| Materiál | Siliziumcarbid |
| Emisní norma | Euro 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 640 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,0 kg |
| Materiál | Kordierit |
| Emisní norma | Euro 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | N47 D20 C |
|---|---|
| Výkon (v kW) | 120 kW |
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 08.15013 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Sériové číslo | 08.15016 |
Dostupnost
| Materiál | Kordierit |
|---|---|
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
Dostupnost
| Materiál | Siliziumcarbid |
|---|---|
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Výfukový systém | s integrovaným katalyzátorem |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| Délka [mm] | 645 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,91 kg |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost