VOLVO S60 I (384) 2.4 D - Filtr částic/sazí od 5/2005 do 12/2006, 2401 ccm, 90 kW, 122 hp, D 5244 T6, limuzína
| Délka [mm] | 14 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Délka [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Klíčové písmeno | 61 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Cordierite |
| Délka [mm] | 735 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,470 kg |
| Klíčové písmeno | 92 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 4 (D4) |
|---|---|
| Kvalita, jakost | SiC |
| Délka [mm] | 735 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,600 kg |
| Klíčové písmeno | 92 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dodatečným dílem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
Dostupnost